Chemia budowlana
W dziale chemi budowlanej przedstawiamy państwu materiały wykorzystywane zaróno przez profesjonalistów jak i wykonawców indywidualnych. W celu dostarczenia produktów jak najlepszej jakości, a zarazem w niskiej cenie współpracujemy z dwoma producentami SOUDAL i SELENA - TYTAN. Są to fimry z ogromnym doświadczeniem, które ciągle prowadzą badania nad nowymi technologiami by nadążać za zapotrzebowaniem klientów, oraz ciągle podnosić jakość swoich produktów. W mniejszym stopniu, ale również dostępne są u nas produkcji takich firm jak DEN BRAVEN oraz PATTEX Kolejną  firmą z tego działu jest firma ALTAX - poroducent ALTAXINu znakomitej jakości dekoracyjno-ochronnych impregnatów do drewna w różnych kolorach. Poniżej przedstawiamy pańśtwu, krótki opis poszczególnych działów:

Impregnaty

Znajdują się tutaj środki impregnujące od impregnatów do drewna ogrodowego przez impregnaty konstrukcyjne, po impregnaty do cegieł i klinkieru.

Kleje

Grupa poświęcona klejom wszlekiego typu. Są to kleje epoxydowe, do drobnych napraw wymagających dużą siłę klejenia, kleje do drewna, kleje montażowe przeznaczone do różnych podłoży.

Silikony

Jest to grupa, gdzie znajdują się wszlekiego rodzaju uszczelniacze silikonowe. Znajdą państwo tutaj zarówno silikony o uniwersalnym przeznaczeniu jak i produkty do konkretnych zastosowań.

Piany

Piany są stosowane wszędzie tam, gdzie potrzebne jest uszczelnienie ubytków z jednoczesną izolacją termiczną. Dzięki technologi rozprężania, piany dostosowują swoje kształty do wypełnianych przestrzeni tworząc szczelną izolację przed wiatrem i uciekaniem ciepła z mieszkania.

Kity i szpachle

Prezentujemy tutaj państwu środki do wypełniania ubytków w drewnie.

Pozostały asortyment

Znajduje się tutaj pozostały asortyment z grupy chemicznych środków, jakie można znaleźć w naszym sklepie.