Hydraulika
W dziale hydrauliki znajdą państwo wszystko co jest niezbędne do wykonania i remontu instalacji wodnych i c.o. w domu. Drobnych napraw, wymiany uszczelek, czy syfonów.

Miedź

W tej grupie oferujemy kształtki i rury miedziane, do kompleksowego wykonania instalacji wodnych w domach. Miedź charakteruzyje się dużą wytrzymałością prawie jak rury ocynkowane, przy czym mają mniejszą zdolność do korozji niż rury ocynkowane. Miedź posiada gładkie ścianki wewnętrzen dzięki czemu osadza się w nich mniej kamienia i innych osadów niż w stalowych rurach.

Ocynk

Instalacje wykonane z rur ocynkowanych charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną. Powłoka ocynkowana ma na celu zapewnienie ochrony przed korozją, jednak sama stal jest bardzo podatna na korozję. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują instalację, która ma być odporna na obciążenia mechaniczne, a jednocześnie stosunkowo tania.

Chrom i mosiądz

Jest to grupa kształtek wykonanych z chromu i mosiądzu. Można stosować te ksztsałtki jako wykończenie wyjść instalacji wodnych, tam gdzie rury, lub złączki są widoczne. Ponadto kształtki te można łączyć z unstalacjami miedzianymi, w przeciwieństwie do kształtek ocynkowanych.

System PCV

Oferujemy rury  i kształtki PCV firmy WAVIN. Jest to firma spełniająca najwyższe standardy. Zapraszam państwa do zapoznania się z pełnym asortymentem na stronie producenta pl.wavin.com. Znajdą państwo tam produkty różnych systemów wodnych wykonanych z materiałów PCV, PE, PP, Pert/Alu/Pex.

Rynny PCV

Sprzedajemy rynny systemu Kanion produkcji Wavin. Wykonanie rynien w technologi PCV zapewnia ich długą żywotność oraz odporność na wyblaknięcia od promini słonecznych. Ponadto rynny te ze względu na lekkość dają się w łątwy i szybki sposób do kładzenia.

Zawory i filtry

W tej grupie znajdą państwo zawory i filtry różnego typu. Są to zawory do pralek, dolnopłuków, zawory przelotowe i spustowe.

Uszczelki

W tym miejscu znajdą państwo różnego rodzaju uszczelki wykorzystywane w instalacjach domowych. Oferujemy państwu wyroby firmy Tycner.

Pozostały asortyment

Tutaj znajdą państwo pozostały asortyment stosowany w hydraulice takie jak końcówki na kran, węzyki, węże gazowe itp.