Elektryka
W dziale tym oferujemy państwu asortyment do wykonywania kompleksowych instalacji elektrycznych. Głównymi produktami sprzedaży są przewody oraz osprzęt do rozdzielni, jak również wyłączniki i gniazda instalacyjne. Poniżej przedstawiamy opis poszczególnych działów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak i ofertą producentów, któych artykuły można dostać w naszym sklepie pod zamówienie.

Przewody

W dziale tym znajdą państwo wszystko co niezbędne do położenia przewodów, jak również ze względu na swój charakter przedłużacze i asortyment niezbędny do samodzielnego wykonania przedłużaczy, czyli gniazda i wtyczki do przedłużaczy firmy Jonex.

Rozdzielnie i ich osprzęt

Jest to grupa gdzie znajdą państwo rozdzielnie elektryczne, jak również osprzęt służący do ich uzbrojenia. Zaróno zabezpieczenia jak i rozdzielnie proponujemy znakomitej firmy Legrand. Jest to firma zajmująca się produkcją artykułów elektrycznych stosowanych w domach, biurach jak i w przemyśle.

Gniazda i wyłączniki

W tej grupie przedstawiamy pańśtwu różne serie włączników i gniazd stosowanych w domowych instalacjach. Posiadamy wyroby takich firm jak Ospel, Jonex, Kontakt-Simon, Elda.

Oświetlenie

Zamieszczone w tym dziale artykuły są to wszelkiego rodzaju oprawy oświetleniowe, jak i żarówki i żarniki. Współpracujemy z dwoma producentami tj. firmą Kanlux oraz Brilux. Te dwie firmy posiadają bogatą ofertę źródeł światła w przystępnej cenie.

Pozostały asortyment

Tutaj znajdą państwo drobne artykuły stosowane w tej dziedzinie m.in. taśmy izolacyjne, wskaźniki napięcia, dzwonki.