Materiały budowlane

Oferujemy państwu możliwość zakupu w naszej firmie kompletnego asortymentu do postawienia domu. Współpracujemy z takimi farmami jak:

Ściana i strop

W grupie ścian i stropów znajdą państwo produkty niezbędne do postawienia domu w stanie surowym. Posiadamy w ciągłej sprzedaży bloczki betonowe do stawiania fundamentów, bloczki Ytong i pustaki Porotherm, dzięki którym można postawić ściany zewnętrzne i wewnętrzne. Pozostały asortyment jest dostępny pod zamówienie. Poniżej przedstawiamy producentów, z którymi współpracujemy. Klikając na nazwę firmy zostaną państwo przeniesieni do strony producenta, gdzie będzie zaprezentowany cały asortyment.

- Wienerberger - Grupa Wienerberger jest największym na świecie producentem cegieł. Jest producentem pustaków do stawiania ścian, stropów, dachówek oraz cegieł ceramicznych.

   - Xella- jest jednym z liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych i surowców. Jest producentem takich marek jak Ytong (beton komórkowy) i Silka (cegły silikatowe). Marka Ytong oferuje kompletny system do budowy domu od ścian nośnych i działowych, poprzez elementy do wykończeń wieńców do płyt stropowych i dachowych. Natomiast Silka jest marką umożliwiającą stawianie ścian budynku, jak również ich fundamentów.


   


- Roosens betons - jest producentem produktów betonowych i keramzytowych jak i stropów Terriva. Przy ich pomocy można stawiać fundamenty, ściany wewnętrzne i zewnętrzne, stropy

   

 

 

Dachy, kominy i okna

W grupie tej znajdą państwo wszystko co niezbędne do wykończenia dachu. Posiadamy w swej ofercie produkty renomowanych firm, z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z produktów jest objęty wieloletnią gwarancją.

IBF -  producent pokryć dachowych cementowych, systemów kominowych oraz kostki brukowej. Oferujemy państwu możliwość zakupu produktów najwyższej jakości po przystępnej cenie. Produkty firmy IBF są objęte 30 letnią gwarancją.

- IVT - firma ta oddaje w nasze ręce produkty do ścian i dachów, będących niezbędnym uzupełnieniem dachów betonowych, ceramicznych czy blaszanych. W ciągłej sprzedaży posiadamy taśmy kalenicowe i kominowe, jak również wsporniki do łat kalenicowych i spinki do dachówek. Jesteśmy jednak w stanie zamówić w bardzo szybkim czasie pozostały asortyment oferowany przez producenta.

- Rooben - producent dachówki, posiadający tradycje od 1855 roku. W swojej ofercie posiada dachówki naturalne, angobowane i glazurowane. Producent daje 30 letnią gwarancję na swoje produkty.

- Fakro - producent okien i wyłazów do dachów spadzistych. Różne rodzaje okien pozwalają poaństwu dobrać odpowiednie okno do państwa potrzeby. Produukcja odbywa się  z materiałów o najwyższej jakości przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Papy i taśmy uszczelniające

W grupie tej znajdą państwo pokryca papowe produkowane przez renomowaną firmę IZOLMAT. Prócz standardowych pap asfaltowych znajdą poaństwo tutaj również taśmy kominowe, które stosuje się do uszczelniania połączeń między dachem i kominami. Ponadto oferujemy lepiki asfaltowe na zimno i na ciepło.

- Izolmat - Izolmat jest firmą zajmującą się produkcją kilku rodzaji pap asfaltowych, dzięki czemu możliwy jest dobór odpowiedniego pokrycia dachowego do własnych potrzeb.

Kleje, zaprawy i dodatki


W grupie tej znajdują się wszlekiego typu zaprawy murarskie, wylewki na posadzki i kleje do płytek i izolacji termicznych. Ponadto oferujemy dodatki uszlachetniające cement. Dzięki współpracy z różnymi producentami oferujame również bogaty wybór mas szpachlowych do wykańczańa ścian, takich jak tynki gipsowe, maszy szpachlowe gipsowe. Poniżej prezentujemy producentów wyrobów, które zdobywają prestiżowe nagrody na rynku polskim.

- Cekol - Jest producentem wielu wyrobów służących do wykończenia ścian i podłóg. Sztandarowym produktem tej marki jest masa szpachlowa CEKOL C-45, którą posiadamy w ciągłej sprzedaży. Cały przekrój asortymentu można znaleźć na stronie producenta.

- Weber - Oferta rozwiązań Weber dotyczy: elewacji, układania płytek i kamienia naturalnego, posadzek i podkładów podłogowych, wyrównywania powierzchni i wykańczania wnętrz, zapraw murarskich i fug, renowacji i napraw

- Atlas - jest producentem wyrobów z zakresu chemii budowlanej. Firma powstała w 1991 roku i w ciągu kilku zaledwie lat zdobyła pozycję lidera na polskim rynku. W ciągłej sprzedaży posiadamy grunty, kleje do płytek oraz zapraw samopoxiomujących i tynków mineralnych.

- Cemex - producent cementu obecny na naszym rynku od wielu lat. Jest głónym producentem cementu na terenie zachodniopomorskim. Jego produkt jest zawsze najwyższej jakości, dzięki stosowaniu nowoczesnych lini technologicznych.

Folie

W grupie folii znajdą państwo szeroki wybór foli niezbędnych w budownictwie. Oferujemy produkty polskiej firmy Foltech, która oferuje produkty od folii stosowanych przy kładzeniu posadzek, poprzez folie ochronne do foli niezbędnych przy kładzeniu dachu. Posiadają one bardzo dobre parametry, dając odbiorcy pewność, że ma on ochronę najwyższej jakości. Wszystkie wyroby posiadają atesty i są dopuszczone do stosowania w budownictwie.

Izolacja cieplna

Wykonywanie izolacji cieplnych ma wysokie znaczenie ze względu na oszczędności wynikające z mniejszego zużycia paliwa opałowego. Dlatego też oferujemy produkty najwyższej jakości. Każdy produkt posiada atest i dopuszczenie do stosowania w polskim budownictwie. Różnorodność asortymentu gwarantuje pańsstwu wybór towaru odpowiedniego do zapotrzebowania i na każdą kieszeń.

- Rockwool - firma ta jest liderem wśród producentów wełny mineralnej i skalnej. Posiadają bogatą ofertę wyrobów umożliwiając zakup materiałów spełniających nasze najwyższe wymagania. Na stronie producenta można znaleźć również doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru produktów.

- Arbet - Jest to wiodący producent styropianu nie tylko na rynku Polskim, ale również na Europejskim. W swojej ofercie posiadają płyty styropianowe o różnych parametrach, dzięki czemu klient może sobie wybrać produkty na miarę własnej kieszeni.

Sucha zabudowa

Grupa suchej zabudowy oferuje państwu wszystko co niezbędne do staiwiania ścianek działowych i wykańczania ścian lub poddaszy. Posiadamy płyty kartonowo-gipsowe wysokiej jakości w przystępnej cenie. Ponadto oferujemy stelarze do podwieszania sufitów i stawiania ścian działowych o grubości 0.5mm dzięki czemu, mają państwo pewność, że ścianki i sufity będą miały odpowiednie parametry, a co za tym idzie, będą mieli państwo gwarancję prawidłowego wykonania i gwarancję bezpieczeństwa.

- Lafarge - jest znany w Polsce głównie z produkcji płyt kartonowo-gipsowych. Jego płyty oraz stelarze  spełniają wszystkie normy budowlane. Jest producentem cenionym wśród wykonawców, jaki i wśród odbiorców końcowych.

- Knauf  - jest producentem bardzo szerokiej gamy produktów. W ciągłej sprzedaży posiadamy głównie płyty kartonowo-gipsowe. Są to płyty spełniające polskie i europejskie normy budowlane.

Zbrojenie i kształtowniki

Oferujemy pańśtwu wyroby hutnicze, które mogą służyć do stawiania prostych konstrukcji stalowych (półki, daszki), jak również pręty zbrojeniowe niezbędne na każdej budowie. Zakupując u nas duże ilości zbrojenia oferujemy państwu przystępną cenę wraz z dowozem towaru na plac budowy. Ponadto oferujemy państwu gotowe maty zbrojeniowe.

Siatki

W naszej ofercie znajdą państwo siatki ogrodzeniowe różnego typu, jak również maty zbrojeniowe

Elewacja, chodniki

W tej grupie znajdą pańśtwo produkty do wykańczania elewacji płytkami klinkierowymi lub klinkierem, jak również do stawiania murków ozdobnych. POsiadamy również kostke polbrukową. Bogaty wybór w/w asortymentu znajdą państwo na stronie firmy Wienerberger jak rónież Poz-bruk, który jest naszym głównym dostawcą kostki brukowej. Na stronach tych producentów znajdą państwo produkty, które na pewno spełnią państwa oczekiwania i zaspokoją gusty.