W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór farb o różnym przeznaczeniu - do drewna, metalu, ścian, fasad, farby podkładowe, jak i grunty do farb emulsyjnych.

 

Poniżej przedstawiamy krótką charakterystyke farb znajdujących się w naszej sprzedaży:

Farby akrylowe

Farby wodorozcieńczalne ogólnego stosowania do wewnątrz i na zewnątrz na materiałach drewnianych, drewnopodobnych, stalowych i żeliwnych.

Farby emulsyjne

Farby wodorozcieńczalne do malowania ścian i sufitów. Posiadamy  bogatą gamę farb kolorowych firmy Dekoral - AKRYLIT W, Dulux - KOLORY ŚWIATA.

Farby ftalowe

Farby rozcieńczalnikowe stosowane do dekoracyjnego malowania drewna i metali.

Farby na dach

Farby stosowane do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych, stalowych ocynkowanych, stalowych fosforanowanych, aluminiowych, betonu.

Farby na rdzę

Farby stosowane do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych i żeliwnych. Jest to farba jednowarstwowa, którą można stosować bezpośrednio na zardzewiałe elementy.

Farby chlorokauczukowe


Farby stosowane na powierzchniach stalowych i żeliwnych wcześniej zagruntowanych. Posiada bardzo dużą odpornośc na warunki atmosferyczne i czynniki chemiczne. Z tego względu stosuje się ją jako ochronę stali.

Farby nitro

Farby używane są do malowania galaterii wykonanej z drewna i materiałów drewnopochodnych. Możliwe jest rónież stosowanie jej jako podkładu dla elementów metalowych użytkowanych wewnątrz.

Lakiery

W tej grupie znajdą państwo lakiery stosowane do nakładania warst ochronnych na materiały drewniane i drewnopochodne. Posiadamy wybór lakierów, które mogą być stosowane na parkietach, na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Grunty i farby gruntujące

Jest to grupa produktów, które mają za zadnanie przygotowanie podłoża do końcowego malowania.

Rozpuszczalniki

Posiadamy różnego rodzaju rozpuszczalniki stosowane do odtłuszczania, czyszczenia powierzchni oraz do rozcieńczania różnego rodzaju farb.

Pozostały asortyment

W tej grupie znajdą państwo różnego rodzaju dodatki do farb, a także środki używane przy malowaniu malowania. Są to m. in. pigmenty, dodatki grzybobujcze.