Narzędzia
W dziale tym przedstawiamy ofertę narzędzi jakie można znaleźć w każdym domu jak i wielu warsztatach. Prócz tego oferujemy tutaj asortyment stosowany do ochrony zdrowia podczas wykonywania prac oraz artykuły spawalnicze i ogrodnicze. Posiadamy wyroby takich firma jak GUIDE, DEDRA, JOBI, EGA, KOLNER MODECO, STANLEY, IRWIN, KAEM, PAWŁOWSKI. Poniżej przedstawiamy opis posczególnych grup.

Artykuły BHP

Znajdują tutaj się artykuły mające na celu zapewnić bezpieczeństwo i higienę pracy.

Łopaty i szpadle

Jest to grupa gdzie znajdą państwo wszelkiego rodzału łopaty, szpadle i trzonki do łopat, grabi czy młotków.

Narzędzia malarskie

Jest to dział poświęcony narzędziom niezbędnym do wykonywania prac malarskich. Są to m.in. wałki, pędzle jak i środki do ochrony powierzchni przed zabrudzeniem, czyli folie i taśmy malarskie.

Liny i sznury

Tutaj umieściliśmy cały przekrój lin jaki posiadamy w naszym sklepie. Mogą państwo znaleźć tutaj róznego rodzaju liny budowlane, sznury murarskie, czy zwykłe sznurki lniane.

Pace i kielnie

W swojej ofercie posiadamy narzędzia potrzebne do kładzenia klei, mas szpachlowych i tynków. Znajdą pańśtwo tutaj produkty również do wyrównywania położonych gipsów.

Szczotki i tarcze

Jest to grupa gdzie przedstawiamy państwu ofertę na tarcze do drewna, tarcze ścierne, do betonu i szczotki druciane zakładane na wiertarkę lub szlifierkę kontową.

Wiertła

Proponujemy państwo wiertła wysokiej jakości. Są to wiertła do betony z końcówką cylindryczną oraz typu SDS, wiertłą do drewna i metalu.

Narzędzia ręczne

W każdym domu znajdują się jakieś narzędzia do wykonywania drobnych napraw i remontów. W tej grupie proponujemy państwu bardzo szeroki przekrój takich wyrobów. Są to przede wszystkim narzędzia ręczne, jak i artykuły pomocnicze, typu ołówki, miary, poziomnice itp.

Artykuły ogrodnicze

Znajduje się tutaj cały asrotyment, jaki można znaleźć w każdym przydomowym ogródku m.in. węże, złączki i pistolety.

Artykuły spawalnicze

Jako asortyment uzupełniający oferujemy państwu atrykuły spawalnicze. Są to przede wszystkim elektrody, maski spawalnicze, końcówki do migomatów.