Ogrzewanie i wentylacja
Dział ten jest poświęcony urządzeniom stosowanym w układach c.o. i c.w.u. Posiadamy ofertę kilku znanych marek. Ponadto oferujemy pańśtwo asortyment do wykonywania instalacji wentylacji w domu.

Kotły do c.o. i termy gazowe do c.w.u

- Junkers i Vaillant- te dwie firmy są dostępne na naszym rynku od wielu lat. Jch produkty są cenione na rynkach w całej europie. Szeroki wachlarz produktów zaspokoi wymagania każdego klienta. Mimo wysokiej jakości użytych materiałów do produkcji urządzeń grzewczych, firmy te oferują przystępne cny, a przy tym są to też urządzenia o wysokiej sprawności działania, dzięki czemu minimalizuje się koszty zużycia gazu.

- Zębiec - jest producentem kotłów na paliwo stałe. Znany od lat na polskim rynku. Kotły firmy zębiec posiadają wysoką sprawność spalania oraz uniwersalność w stosowanym materiale opałowym.

- Grundfos i Leszczyńska fabryka pomp- producent pomp do układów c.o oraz cyrkulacji c.w.u. Produkty tej firmy cechują się dużą wytrzymałością, małymi gabarytami, a od jakiegoś czasu oferują również pompy energooszczędne.

Grzejniki i zawory

- purmo i danfoss - firma Purmo jest producentem wysokiej jakości grzejników pokojowych (panelowych) jak i łazienkowch. Zapewniamy państwu wysokie rabaty od cen katalogowych, dzięki czemu otrzymują państwo produkty trwałe objęte 10 letnią gwarancją. Do każdego typu grzejników oferujemy państwo zawory termostatyczne z głowicami firmy Danfoss.

Ogrzewacze i zasobniki

- Galmet i Biawar - są producentami przede wszystkim elektrycznkych podgrzewaczy wody i zasobników c.w.u. Jednak od paru lat oferują również systemy solarne co przygotowywania c.w.u. oraz c.o. jak i coraz bardziej popularnych pomp ciepła.

Wkłady kominowe

- Jeremias i Krzys-Pol - obecne przepisy budowlane, wymagają by podczas zakładania piecy gazowych stosowani wkłady kominowe z blachy kwasoodpornej. Z tego powodu proponujemy pańśtwu systemy kominowe dwóch frim. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie szybko sprowadzić dla państwa system o wymaganej średnicy i niezbędnych elementach wg państwa potrzeb.

Wentylacja


- Słomczewska - producent systemów i urządzeń wentylacyjnych, które można stosować w biurach i domach. Posiada bogaty wybór kratek wentylacyjnych, systemów rur i kształtek oraz wentylatorów łazienkowych.